USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ereğli Haberleri

MUHARREM İNCENİN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA EREĞLİ'DEN YOGUN İLGİ

MUHARREM İNCENİN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA EREĞLİ'DEN YOGUN İLGİ

MUHARREM İNCENİN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA EREĞLİ'DEN YOGUN İLGİ
22-03-2023 10:54
22-03-2023 11:11
Google News

Memleket Partisi  Ereğli ilçe Başkanı Haluk Ümit Elihayrat , Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı adayı olması için 100 bin imza kampanyasına Ereğlililerden  destek istedi.

Bugün Yüksek Seçim Kuruluna başvuruda bulunan Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı seçilebilmesi adına gerekli olan 100 bin imza için 22 Mart tarihinden itibaren adliyede bulunan Yüksek Seçim Kurulu (YSK) birimlerine gideceklerini ifade eden ereğli  İlçe Başkanı Elihayrat, "il ve ilçe  teşkilatları olarak partimizde geçtiğimiz günlerde de Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin aday olabilmesi için Türkiye genelinde ön seçime gidilmişti.
Partimizin her kademesinde bulunan üyeler, Muharrem Bey için ön seçimde destek vermişti. Şimdi de Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı adayı olması için imza kampanyasına destek vereceğiz. Demokrasiye ve değişime inanan bütün ereğliyi  22- 27 Mart tarihlerinde destek imzasında bulunmaya davet ediyorum" dedi.
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı adayı olması için destek olmak isteyenler, Ereğli Adalet Sarayında bulunan YSK bürosuna giderek TC kimlik numaraları ile birlikte imza verebilecek.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?